שלושה טיפים לבחירת יועץ אינטרנט

שלושה טיפים לבחירת יועץ אינטרנט

יש לכם רעיון מצוין וכסף להשקיע, ואתם מוכנים להתחיל בפרויקט אינטרנטי חדש. זה יכול להיות הקמת אתר מסחרי, פורטל או שינוי משמעותי באתר קיים, רעיונות טובים תמיד ימצאו מקום ברחבי הרשת, צריך רק לבצע אותם כמו שצריך. בשביל זה אתם צריכים אדם שמבין אינטרנט ויודע לתכנן פרויקטים אינטרנטיים משלב הרעיון לשלב הפעיל.

השוק האינטרנטי תחרותי מאוד וכמעט בכל נישה תמצאו מתחרים שעושים מה שאתם עושים. לכן, שלב התכנון והאפיון של האתר\פרויקט הוא שלב קריטי. יועץ אינטרנט יעזור לכם בשלב הקונספטואלי והטכני של הקמת הפרויקט ויסייע בבחירת אנשי מקצוע כמו בוני אתרים, מעצבים, אנשי תוכן ואחרים. כמו בכל פרויקט, יש פרמטרים כמו עלות השירות והמלצות מלקוחות קודמים שהם מובנים מאליהם. כאן תמצאו שלושה טיפים שאינם מובנים מאליהם בבחירת יועץ אינטרנטי שיתאים לפרויקט שלכם:

בלי שגר ושכח

מלווה פרויקטים מנוסה יודע שהעבודה אינה מסתיימת עם הקלדת הקוד הטכני האחרון אוו עיצוב הדף האחרון באתר. באתרי אינטרנט נהוג לבצע שינויים תכופים למדי גם בפן הטכני וגם בפן העיצובי. השינויים התכופים חיוביים משום שהם מביאים לשיפור כל הזמן ולכן טבעי שיהיו לכם שאלות גם לאחר שהפרויקט באוויר, ותרצו להפנות אותן למי שליווה את הפרויקט מלכתחילה ומכיר אותו היטב.

היכרות ספציפית עם השוק הרלוונטי

ככל שהיועץ בו תיעזרו מנוסה יותר בשוק הספציפי בו אתם מתעסקים – יותר טוב. יועץץ פרויקטים מנוסה שמעולם לא התעסק עם מסחר אלקטרוני, למשל, לא בהכרח יתרום הרבה לאתר מסחר בהקמה. מעיון בתיק העבודות של יועץ פוטנציאלי, תוכלו להתרשם האם הוא מנוסה בפרויקטים דומים לפרויקט שלכם.

ראייה רחבה

יועץ אינטרנט הוא מעין פרויקטור שמלווה את המשימה מתחילתה ועד סופה. ככזה, עליו להביןן ברמה מסוימת בכל אחד מהשלבים במהלך הפרויקט ולתת את הייעוץ הטוב ביותר בכל שלב. למשל, אם מדובר בהקמת אתר חדש, תרצו שהיועץ יבין גם באפיון האתר וגם בעיצוב ממשק משתמש ויוכל לייעץ בשני התחומים.

להפוך רעיון למציאות וירטואלית

אני בעל ניסיון של כ10שנים בייעוץ לפרויקטים אינטרנטיים מגוונים, ביניהם אתרי מסחר,, פורטלים ואתרים של חברות מובילות בשוק הישראלי ובחול. אני מתמחה בייעוץ ובמציאת פתרונות אינטרנטיים עבור מי שרוצה להתחיל, ולא בדיוק בטוח איך.