בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית

בשיטוטים בין אתרים של חברות לבניית אתרים ולקידום ברשת ייתכן שנתקלתם במושג "אתר תדמית". אתר תדמית הוא אתר שמציג את החברה או בית העסק, את השירותים והמוצרים העיקריים שהם נותנים ואת מה שיש להם להציע בדרך המושכת והקולעת ביותר. אתרי תדמית דומים לפליירים ולחומרים פרסומיים שאנו מקבלים לעתים לתאי הדואר שלנו. חומרים כאלו נועדו להציג בפנינו עסק חדש בשכונה או מבצע שמתקיים בסביבתנו בזמן הקרוב, ועושים זאת בצורה ממוקדת.

מה בין אתר תדמית לאתר רגיל?

ישנם חברות וארגונים שיש להם אתר תדמית שהוא מעין מיני-אתר (Mini Site ) בתוך אתרר האינטרנט הרגיל שלהם וישנם עסקים, בדרך כלל קטנים או בינוניים (אך לא בהכרח), שברשותם רק אתר תדמית. ניקח, לדוגמה, יבואן רכב. מכונית היא לא מוצר שאנשים קונים באינטרנט. כמו בית, מדובר בהשקעה גדולה ולרוב ארוכת טווח, ורובנו עושים בדיקת שוק מקיפה לפני קניית רכב חדש. לכן, הגיוני שבאתר של יבואן רכב לא יימצאו המחירים המדויקים של כל דגמי הרכבים הנמכרים בבית העסק, לא ניתן יהיה לבדוק את כל התוספות האפשריות לכל מכונית ולא בטוח שתוכלו לקרוא סקירה מקיפה אודות בעלי החברה. עם זאת האתר של היבואן יכלול בוודאי את דגמי הרכב הפופולאריים והחדשים ביותר והכי חשוב: עמוד נחיתה ליצירת קשר. מדוע זה הכי חשוב? משום שהרעיון העומד מאחורי אתר תדמית הוא לעניין את הלקוחות הפוטנציאליים ולהזמין אותם להעיף מבט נוסף באתר המורחב או בחנות הממשית.

איך בונים אתר תדמית?

כשניגשים לבניית אתר תדמית, חשוב לשים לב קודם כל למטרות. האם המטרה היא, כמוו באתר של יבואן הרכב, לגרות את הגולש ולהציע לו דף נחיתה דרכו נשיג את המייל והטפלון שלו, להציג מהלך של החברה כמו מבצע או מוצר חדשים או, להציג את תיק העבודות שלנו? המטרה היא הדבר שחשוב ביותר לעמוד עליו, על מנת שתהליך הבנייה כולו יוביל אליה. השלב הבא הוא שלב העיצוב. העיצוב חשוב כשעוסקים באתרי אינטרנט ובאתר תדמית הוא חשוב במיוחד, כפי שמשתמע משמו. תדמית מבוססת על דימוי, מראה חיצוני ורושם ראשוני, זאת אומרת, התדמית אינה המהות, אלא כיצד מהות זו מצטיירת. כדי להצטייר באופן חיובי עוד לפני שהלקוח הפוטנציאלי שלכם יודע מי אתם בדיוק, תרצו לעצב את האתר באופן המושך ביותר לעין והנוח ביותר לשימוש.

לעבודה

אתר תדמית הוא פתרון מצוין עבור מי שאין לו עדיין אתר אינטרנט אך אין לו את המשאביםם ואת הזמן להשקיע באתר מלא ומפורט. אתר תדמית יכול להוות שלב התחלתי בתהליך הנראות האינטרנטית שלכם ולהתפתח בהמשך לאתר. לייעוץ, קבלת הצעת מחיר ובניית אתר תדמית שיביא לכם לקוחות – הרימו טלפון ואשמח להיפגש.